Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Жодна організація зможе існувати без бухгалтерії. Тому ці фахівці мають бути забезпечені всім необхідним. У тому числі, важливо стежити, щоб використовуване програмне забезпечення було актуальним і працювало коректно. Тому сервісний центр IT Service надає послугу – встановлення програм для бухгалтерів, а саме виконає встановлення програми 1C 7/8, а також іншого програмного забезпечення, яке використовується бухгалтерами. На перше місце ставимо безпеку та стабільність роботи ПЗ: у роботі з важливими даними це першочергове завдання.

Установка програм для бухгалтерів

Які програми для бухгалтерів ми встановлюємо

Бухгалтерська діяльність – вузькопрофільний, специфічний напрямок, що вимагає максимальної ретельності. Такий самий підхід демонструємо і ми, коли здійснюємо:

  • Встановлення програми 1C 7/8. Сама процедура теоретично не є чимось надскладним, але в установці 1С:Підприємство є безліч нюансів, які необхідно врахувати. А без досвіду це буде неможливо.
  • Встановлення Medoc. У разі ситуація аналогічна. Щоб не довелося вирішувати масу проблем, наприклад, з файлами резервної копії, з вибором типу реєстрації і т.д., установку M.E.Doc рекомендується довірити спеціалісту на цьому майстру.
  • Встановлення додатків Клієнт-Банк. Професійне ПЗ, будь-які роботи з інсталяцією та налаштуванням якого можуть проводитися виключно досвідченою людиною, яка знає всі тонкощі процесу.

Крім самої установки 1C 7/8 та інших програм, ми зможемо дати консультацію щодо особливостей роботи програм, їх функціональних можливостей, правил експлуатації.

Переваги співпраці з IT Service

У разі високої конкуренції можна або зростати, або поступово втрачати кількість клієнтів. Сервісний центр IT Service успішно працює вже багато років з кількох причин:

  • При установці medoc та іншого програмного забезпечення для бухгалтерів особливу увагу приділяємо строгому дотриманню обумовлених термінів.
  • Працюємо з будь-якою кількістю ПК та за будь-яких умов: в офісі, вдома і т.д.
  • У нашому штаті працюють лише кваліфіковані, досвідчені майстри.

Ціни на встановлення ПЗ

Послуга**Вартість*
Установка програм для бухгалтерів (1C 7/8, M.E.Doc, система Клієнт-Банк)400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн
**При замовленні установки 3 та більше програм можлива знижка

Замовити послугу встановлення програми 1С:Підприємство та іншого ПЗ, а також діагностику, ремонт, сервісне обслуговування комп’ютерної техніки можна: на нашому сайті через форму замовлення, по телефонам, через Telegram і Viber. Будемо раді співпраці як із приватними особами, так і організаціями.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра