Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Складно знайти людину, яка б періодично не користувалася офісним ПЗ. Існує різноманіття версій ОС Windows, тому питання про те, що встановити і як робити установку офісних програм на комп’ютер не такий вже й тривіальний. Здавалося б, найпростіші програми, встановив і друкуй текст, але насправді все не так просто. Адже є не тільки MS Office, а й альтернативи, що характеризуються своїми мінусами і плюсами. Установка офісних програм проводиться нашою компанією IT Service і одна з найбільш вигідних у Дніпрі, краще доручати досвідченому спеціалісту.

Встановлення офісних програм

Чому варто інсталювати на Windows MS Office

На деяких форумах можна побачити коментарі про те, що встановлення офісних програм на ноутбук або ПК від компанії Майкрософт – не найкращий варіант. Мовляв, є безкоштовні аналоги, які важать набагато менше і працюють швидше. Насправді це твердження не відповідає дійсності, і ось чому:

  • Безкоштовні аналоги дійсно є і важать часто менше (за рахунок сильно урізаних можливостей), але: буквально з перших же днів виникає дискомфорт при роботі з ними. То проблема із розширеннями, то із збереженням тощо. Після професійної установки програми Microsoft Офіс таких проблем не виникає.
  • Повільна швидкість роботи MS Office – вже неактуальна теза. Можна пред’являти претензії до браузера Edge, наприклад. Але офісний пакет від Microsoft останніх версій – однозначно стабільне, зручне, швидко працює ПЗ.

Щодо нібито «гальм» у роботі Офісу: на жаль, але проблема в тому, що далеко не у всіх ноутбук чи ПК відповідає сучасним вимогам. Але тут уже власник має подумати про апгрейд.

Установка Microsoft Office: ціна, доступні версії

Ми забезпечимо встановлення найостанніших версій офісного ПЗ. Замовлення цієї послуги не вимагає від клієнта будь-яких значних тимчасових витрат: можемо зробити все на місці — у вашому офісі або вдома. Найчастіше просять встановити російський Office 2016, 2019 років випуску, також встановлюємо MS Office 2010, 2013. За вартістю встановлення Office: ціни можна дізнатися, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом серед перерахованих на сторінці «Контакти» нашого сайту. Також прайс на весь комплекс послуг, що пропонуються СЦ IT Service, в тому числі на встановлення офісних програм, присутній на сторінці «Ціни».

Ціни на встановлення ПЗ

Послуга**Вартість*
Встановлення офісних програм Microsoft Office (2013, 2016, 2019, 2021)400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн
**При замовленні установки 3 та більше програм можлива знижка

Вызвать мастера​

    Викликати майстра