Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Складно знайти людину, яка б періодично не користувалася офісним ПЗ. Існує різноманіття версій ОС Windows, тому питання про те, що встановити і як робити установку офісних програм на комп’ютер не такий вже й тривіальний. Здавалося б, найпростіші програми, встановив і друкуй текст, але насправді все не так просто. Адже є не тільки MS Office, а й альтернативи, що характеризуються своїми мінусами і плюсами. Установка офісних програм проводиться нашою компанією IT Service і одна з найбільш вигідних у Дніпрі, краще доручати досвідченому спеціалісту.

Чому варто інсталювати на Windows MS Office

На деяких форумах можна побачити коментарі про те, що встановлення офісних програм на ноутбук або ПК від компанії Майкрософт – не найкращий варіант. Мовляв, є безкоштовні аналоги, які важать набагато менше і працюють швидше. Насправді це твердження не відповідає дійсності, і ось чому:

  • Безкоштовні аналоги дійсно є і важать часто менше (за рахунок сильно урізаних можливостей), але: буквально з перших же днів виникає дискомфорт при роботі з ними. То проблема із розширеннями, то із збереженням тощо. Після професійної установки програми Microsoft Офіс таких проблем не виникає.
  • Повільна швидкість роботи MS Office – вже неактуальна теза. Можна пред’являти претензії до браузера Edge, наприклад. Але офісний пакет від Microsoft останніх версій – однозначно стабільне, зручне, швидко працює ПЗ.

Щодо нібито «гальм» у роботі Офісу: на жаль, але проблема в тому, що далеко не у всіх ноутбук чи ПК відповідає сучасним вимогам. Але тут уже власник має подумати про апгрейд.

Установка Microsoft Office: ціна, доступні версії

Ми забезпечимо встановлення найостанніших версій офісного ПЗ. Замовлення цієї послуги не вимагає від клієнта будь-яких значних тимчасових витрат: можемо зробити все на місці — у вашому офісі або вдома. Найчастіше просять встановити російський Office 2016, 2019 років випуску, також встановлюємо MS Office 2010, 2013. За вартістю встановлення Office: ціни можна дізнатися, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом серед перерахованих на сторінці «Контакти» нашого сайту. Також прайс на весь комплекс послуг, що пропонуються СЦ IT Service, в тому числі на встановлення офісних програм, присутній на сторінці «Ціни».

Ціни на встановлення ПЗ

Послуга**Вартість*
Встановлення офісних програм Microsoft Office (2013, 2016, 2019, 2021)300 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**При замовленні установки 3 та більше програм можлива знижка

Викликати майстра
    Визвать мастера​