Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

У сфері онлайн-продажів візуальна складова — один із ключових факторів. Клієнти віддають перевагу красивим сайтам, яскравим описам товарів. Але обробка фотографій на професійному рівні потрібна і в низці інших сфер діяльності — наприклад, фотосалони. Для якісної роботи з фото потрібні серйозні навички, досвід та відповідне програмне забезпечення. Встановлення Adobe Photoshop під Windows, Lightroom та інших програм – завдання, яке також потребує кваліфікації. Тому що необхідно забезпечити максимальну швидкість роботи встановленої програми з урахуванням конфігурації конкретного ноутбука/ПК. Встановлення програм обробки фотографій здійснюється нашою компанією.

Встановлення програм обробки фотографій

Ціни на встановлення ПЗ

Послуга**Вартість*
Встановлення програм обробки фото (Adobe Photoshop, Lightroom)400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн
**При замовленні установки 3 та більше програм можлива знижка

Установка фотошопу: вартість, особливості

IT Service спеціалізується не тільки на наданні послуг з сервісного обслуговування комп’ютерної техніки, але й на роботі з великим переліком різного програмного забезпечення. В тому числі, виконуємо та встановлення Photoshop — ціна цієї послуги (як і вартість інших програм) вказана на нашому сайті в розділі «Ціни». Стабільна робота ПЗ забезпечується:

  • високим рівнем компетентності та досвіду майстрів – тільки так можна гарантувати відсутність будь-яких проблем у процесі встановлення фотошопу та інших програм;
  • використанням лише офіційних, багаторазово перевірених на практиці дистрибутивів;
  • встановленням Lightroom та іншого програмного забезпечення для роботи з фотографіями з урахуванням конфігурації та продуктивності клієнтського пристрою;
  • повним тестуванням інстальованого ПЗ.

Завдяки більш ніж 6-річному досвіду, наші фахівці гарантують повну сумісність інстальованих програм та їх коректне функціонування незалежно від того, під якою операційною системою працює ПК/ноутбук замовника.

Установка програм для роботи з фото у Дніпрі

Якщо потрібно виконати встановлення фотошопу в Дніпрі вдома, ми зможемо зробити це максимально швидко і якісно. Для цього потрібно зв’язатися з нами за допомогою вказаних на сторінці «Контакти» способів та замовити необхідну послугу. Крім того, наш менеджер проконсультує з будь-якого питання щодо особливостей установки Лайтрум та іншого ПО питання. Основний принцип нашої роботи: індивідуальний підхід, тому зважимо на всі побажання клієнта, а на всі виконані роботи надаємо гарантію.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра