Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Установка програм для проектування

Професійне програмне забезпечення є невід’ємним інструментом багатьох фахівців. Майже всі сучасні процеси проектування реалізуються за допомогою комп’ютерної техніки. Тому питання про те, скільки коштує установка Автокад та інших подібних програм, дуже актуальне. Як правило, проектувальники працюють з великими масивами даних, а значить, ПЗ повинно відповідати жорстким вимогам у контексті безпеки та відсутності збоїв. Забезпечити це може установка Autocad (ціна цієї послуги можна дізнатися на сайті), а також інших програм за допомогою професійного спеціаліста.

Установка компас 3d та іншого програмного забезпечення в IT Service

Серед програмного забезпечення, яке можна встановити на стаціонарний комп’ютер або ноутбук у нашому сервісному центрі, представлені всі затребувані програми. Ми спеціалізуємося на наданні наступних послуг:

  • Установка Архікад. Важливо виконати оптимізацію ресурсів комп’ютера, ноутбука, зробити попередню перевірку на сумісність із встановленими програмами. Archicad, установку якого ми робимо досить часто, важливо правильно налаштувати перед початком використання.
  • Установка Ревіт. Процес має багато нюансів. Наприклад, грамотний розподіл папок на ПК для додаткових бібліотек заощадить на жорсткому диску кілька гігабайт вільного місця. Плюс здійснимо установку Augin – інструмента для візуалізації доповненої реальності.
  • Встановлення Скетчап. Некоректне виконання цього завдання, швидше за все, призведе до низки проблем: помилки при редагуванні модулів, збої під час експорту файлів тощо. Тому не рекомендується довіряти це завдання недосвідченій людині.

Окрім вже згаданих програм, роботам із SolidWorks, КОМПАС-3D. Скільки коштує установка Autocad та іншого програмного забезпечення — вартість усіх послуг вказана в прайсі, який можна вивчити на сторінці «Ціни».

Замовлення встановлення програм у Дніпрі

Системний підхід у роботі з ПЗ (оцінка продуктивності ПК/ноутбука, вибір оптимальної версії програми, тестування тощо), а також багаторічний досвід дозволяють гарантувати вигідну вартість і оперативність. Використовуємо лише офіційні, неодноразово перевірені дистрибутиви. Готові виконати роботу вдома або в офісі у Дніпрі. Для замовлення можна скористатися: вказаними на сайті контактними телефонами, написати нам в Telegram і Viber, або ж оформити замовлення онлайн на сайті.

Ціни на встановлення ПЗ

Послуга**Вартість*
Установка програм для проектування (AutoCad, Archicad, Компас 3D)400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн
**При замовленні установки 3 та більше програм можлива знижка

Викликати майстра
    Визвать мастера​