Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Фахівці, що працюють у галузі обробки фото та відео, сьогодні дуже затребувані. Існує велика кількість програм, що відрізняються набором можливостей. Професійне програмне забезпечення вимагає серйозних навичок не тільки з точки зору роботи з ним, але і в контексті здійснення правильної установки Адобе Прем’єр та інших програм на комп’ютер або ноутбук. Обробка відео – ресурсомісткий процес, відповідно дуже важливо грамотне використання можливостей комп’ютера. Отже, забезпечення правильної установки ПЗ — першочергове завдання. Встановлення програм відеомонтажу здійснюється нашою компанією.

Установка програм для відеомонтажу

Список встановлюваних нами програм

Будь-яке ПЗ теоретично можна самостійно завантажити, вивчити вимоги та встановити. Однак, якщо немає відповідного досвіду, є висока ймовірність витратити багато часу і сил, особливо якщо мова про професійний ПК, а в результаті отримати помилки та неправильну роботу програми. Які програми ми встановлюємо і чому це завдання необхідно доручити фахівцю:

  • Adobe Premiere – установка вимагатиме аналізу продуктивності ПК, особливостей роботи антивірусу і т.д. Крім того, потрібно забезпечити повну сумісність з іншими програмами Adobe.
  • Встановлення Adobe After Effects, у разі некоректного виконання, може призвести до виникнення ряду помилок (під час перевірки системного профілю та ін.).
  • Pinnacle Studio: установка передбачає обов’язкове вивчення системних вимог та вибір відповідної версії. Далі буде потрібно активація, а потім підсумкове тестування.
  • Adobe Media Encoder: установка вимагатиме спеціальних знань щодо, наприклад, доцільності активації у процесі додаткових компонентів.

Установка Premiere, Vegas Pro та будь-якої іншої програми виконується нами з використанням виключно офіційних дистрибутивів, які ще й додатково нами перевірені.

Адоб прем’єр: установка в Дніпрі, ціни

Наші фахівці мають досвід роботи з перерахованим вище програмним забезпеченням від 6 років та вище. З цієї причини ми виконуємо роботу швидко, якісно, та маємо можливість запропонувати одні з найвигідніших цін у Дніпрі. Вартість на конкретну послугу вказана на нашому сайті на сторінці «Ціни». Оформити замовлення, а також проконсультуватися з будь-якого питання щодо встановлення програм для відео та фотомонтажу, можна по телефону, у Телеграмі, у Вайбері. Окрім того, можна залишити повідомлення через форму замовлення на нашому сайті.

Ціни на встановлення ПЗ

Послуга**Вартість*
Установка програм для відеомонтажу (Adobe Premiere, AfterEffects, MediaEncoder, Vegas Pro, Pinnacle Studio)400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн
**При замовленні установки 3 та більше програм можлива знижка

Вызвать мастера​

    Викликати майстра