Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Відеокарта в ПК та ноутбуках!

    Ви кожного разу мрієте про достатньо потужну машину для ігор чи експериментів з програмування? Думаєте, потрібно накопичити на новий та потужний комп’ютерний пристрій, але це дуже затратно і не на часі! 

 

     ITService з радістю повідомляє, в умілих руках наших фахівців, Ваш комп’ютерний пристрій може стати справжнім ігровим монстром! Ми швидко та якісно проведемо повний апгрейд Вашого ПК та ноутбука, проконсультуємо та запропонуємо можливі варіанти! 

 

     Апгрейд кожного комп’ютерного пристрою – це індивідуальна задача! Проте, в ПК модернізація чи заміна відеокарти та збільшення штатного об’єму пам’яті – потрібні завжди! Це дозволить Вашому пристрою отримати друге життя! 

 

     Відеокарта в ноутбуках – це не зовсім просто:

 

  • відеокарта в ноутбуках зовсім не така, як у домашніх ПК
  • їх не так просто знайти
  • вони часто не взаємозамінні 
  • вони дуже різні: по інтерфейсу, по розміру, по формі, по сумісності
  • часто чіп відеокарти припаяний на материнську плату, тому треба грамотно підібрати сумісну “зовнішню відеокарту”

 

    Тому з ноутбуками історія трохи важча! А ось з відеокартами в ПК трохи простіше. Відеокарта необхідна для ігор і роботи графічних додатків, щоб картинка була яскравою, плавною та чіткою. Тут важливо також враховувати тип пам’яті, так як якщо він застарів, то показники ефективності знижуються на 30-50% при інших рівних параметрах. На сьогодні оптимальні типи GDDR5 і GDDR6.

 

     Можливості відеочіпа залежать від таких характеристик:

 

  • об’єм та тип пам’яті. Сьогодні існують такі типи пам’яті: DDR, DDR2, DDR3, DDR4, DDR5, GDDR5 и GDDR6. Найкращу пропускну здатність і хорошу потужність буде мати карта з типом пам’яті GDDR6( чим вище цифра, тим кращі показники продуктивності) 

 

  • ширина шини відеопам’яті. Даний показник вимірюється в бітах. Незалежно від того, до якого типу пам’яті належить відеочіп (DDR-DDR5) ширина шини може складати 64, 128, 256 та більше біт. Чим вищий показник – тим більше шина зможе прийняти та отримати даних за одиницю часу.

 

  • частота шини відеопам’яті. Важливо враховувати і показник частоти, яким володіє її шина. Висока частота графічного чіпа говорить про швидку обробку даних, тобто про хорошу продуктивність. Показник вимірюється в мегагерцах і може складати від 500 до 20000 МГц. 

 

     Щоб вибрати гарну відеокарту, слід враховувати не тільки перераховані вище характеристики. Потрібно врахувати багато нюансів та перевірити сумісність з рештою компонентів Вашого пристрою.

 

     Купівля нової відеокарти – це зазвичай непростий процес пошуку! І не завжди знайдений варіант покращить продуктивність Вашого пристрою. Саме неприємне і що також буває – якщо Ви не зовсім досвідчений і натрапили на недобросовісного продавця, то Ви можете купити відеокарту з розбірки або майнінгу, яку просто гарно почистили. Така відеокарта перестане коректно працювати вже після 2-3 місяців. 

 

Увага !!! Наші рекомендації :


Якщо потрібна заміна чи модернізація відеокарти  – не здійснюйте ці роботи самостійно!

Не поручайте таку роботу дяді Васі із сусіднього під’їзду, бо він хороший електрик!

Це робота для фахівців, які точно розуміють, що потрібно робити! Тут знадобиться обладнання, нові мікросхеми та впевнені досвідчені руки фахівців ITService!

Остерігайтесь неякісних покупок!


      

Саме тому, закликаємо замовляти усі роботи по заміні чи ремонту відеокарти для Вашого ПК  саме у професіоналів! ITService – обирає тільки якісні комплектуючі для своїх клієнтів, та надає гарантію як на комплектуючі так і на свою роботу! Беремо Ваші ПК/ноутбуки  на постійне сервісне обслуговування!

     Наші фахівці ITService працюють більше 6 років та мають безліч відгуків вдячних клієнтів! Ви завжди можете зателефонувати та отримати консультацію!  

 

Вызвать мастера​

    Викликати майстра