Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Вірусні програми – небезпека для Вашого пристрою!

     Щодня велику кількість користувачів ПК та ноутбуків “атакують” вірусні програми, внаслідок чого – користувачі втрачають велику кількість інформації, а іноді і свої фінансові заощадження.

 

     Шкідливе програмне забезпечення (вірусна програма) може нанести непоправну шкоду Вашому комп’ютеру, тому кожен користувач повинен мати хоча б мінімальне уявлення як попередити загрозу чи  боротися із нею. 

 

  Як поширюються комп’ютерні віруси?

 

     Часто ми самі є винуватцями зараження наших комп’ютерних пристроїв. Джерелом загрози є CD, DVD та інші диски, flash-накопичувачі, електронна пошта, локальні мережі та Інтернет…

 

     Вірусні програми – є досить підступними та не завжди одразу їх можна виявити. Вони можуть жити непоміченими Вашими антивірусними програмами довгий час. Вони не тільки сповільнюють роботу Ваших пристроїв, але й передають шахраям Вашу конфіденційну інформацію. 

 

Як попередити вірусну атаку та спробувати захистити свій пристрій?

 

     Усе залежить від Вашої обізнаності про існування вірусних програм та розуміння необхідності встановлення антивірусних програм. А також від уміння користуватись інструментами тої чи іншої антивірусної програми.

 

    Але основний алгоритм схожий для усіх користувачів:

 

  • користуйтеся програмою для захисту від зловмисних програм;
  • не відкривайте повідомлення електронної пошти від незнайомих відправників або нерозпізнані вкладення електронної пошти;
  • використовуйте блокувальник спливаючих елементів у браузері;
  • якщо ви використовуєте Microsoft Edge, переконайтеся, що фільтр SmartScreen увімкнуто;
  • звертайте увагу на Windows сповіщень SmartScreen;
  • оновлюйте антивірусну програму;
  • використовуйте параметри конфіденційності браузера;
  • переконайтеся, що служба захисту користувачів (UAC) увімкнуто.

 

     Саме Ваша уважність та обережність забезпечить безпеку Вашого комп’ютера. До прикладу, якщо Ви використовуєте Microsoft Defender – це безкоштовне програмне забезпечення для захисту від зловмисних програм, яке входить до складу Windows, і воно оновлюється автоматично через Windows Update, то просто притримуйтесь усіх доданих рекомендацій  Є також продукти захисту від зловмисних програм, створені іншими компаніями, з яких можна вибрати потрібний продукт відповідно до Ваших запитів чи вподобань.

 

Як визначити, що комп’ютер заражений?

 

Ось ознаки, які допоможуть Вам вирахувати присутність шкідників самостійно:

 

-на екран з’являються непередбачувані повідомлення або зображення;

-подаються непередбачувані звукові сигнали;

– несподівано відкривається і закривається лоток CD-ROM-приводу;

– без участі користувача, запускаються на комп’ютері програми;

– з’являються попередження про спробу будь-якої з програм комп’ютера зв’язатися з Інтернетом, хоча користувач цього не ініціює;

-збої в роботі комп’ютера;

-повільна робота комп’ютера при запуску програм;

-неможливість завантаження операційної системи;

– зникнення файлів і каталогів чи спотворення їх вмісту;

-часте звернення до жорсткого диску (часто блимає лампочка на системному блоці);

-інтернет-браузер поводиться несподіваним чином (наприклад, вікно програми неможливо закрити).

 

    Цей ряд прямих та непрямих ознак говорить про те, що Ваш пристрій уже заражений. Непрофесіоналові складно виявити присутність вірусів на комп’ютері, оскільки вони вміло маскуються серед звичайних файлів. Віруси вражають не тільки дані, але й системні налаштування, а також завантажують ресурси операційної системи та інтернет-з’єднань. Віруси скорочують продуктивність комп’ютера і витрачають інтернет-трафік, не даючи можливості повноцінно працювати на комп’ютері. На сьогоднішній день загрози безпеки для комп’ютера можуть прийняти будь-яку форму і масштаб. Саме тому, ITService пропонує послуги наших досвідчених фахівців у виявленні та знешкодженні вірусних програм, які загрожують безпеці Вашого пристрою.

    Наші фахівці ITService завжди дбають про комфорт своїх клієнтів, тому враховують той факт, що не завжди є можливість транспортування великогабаритного ПК чи навіть ноутбука у сервісний центр, та надають послугу знешкодження вірусних програм та супутніх послуг(за необхідності) з виїздом на дім чи офіс до замовника. 

    На жаль, антивірусна програма – не завжди панацея для Вашого пристрою,також потрібна періодична діагностика та ощичення Вашого пристрою від шкідників.

    Та наші фахівці ITService – покладаючись на багаторічний досвід, без проблем встановлять та нададуть Вам професійну консультацію про доцільність встановлення тієї чи іншої антивірусної програми та особливостей її експлуатації. З нами Ваша комп’ютерна техніка буде завжди максимально захищеною!

Вызвать мастера​

    Викликати майстра