Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Встановлення програмного забезпечення для дизайну

Хочете спробувати свої сили та створити власний дизайн інтер’єру своєї квартири перед ремонтом? Чи не тільки квартири….

Можливо у Вас талант створювати надзвичайні дизайни, але досі це були лише ескізи на папері?

Записались на курси по дизайну, але кортить розпочати вже і зараз?  Потрібно вибрати та встановити відповідну програму для дизайну, а навиків для встановлення не вистачає?

Наші фахівці ITService спеціалізуються на встановленні програмного забезпечення для дизайнерів – професіоналів та початківців, як для домашнього комп’ютера так і для офісів, і  не важливо чи мова йде про один комп’ютер чи про значно більшу кількість! Наші фахівці справляться з завданням швидко, якісно та з гарантією!

Пропонуємо зробити огляд кількох різнопланових програм для дизайну, з якими може працювати і новачок, і гуру дизайну. Наша ціль ознайомити Вас з можливостями програмного забезпечення та показати, що у різних програм різні сфери застосування. 

  1. Дизайн Інтер’єру 3D — програма для планування квартири, яка підійде навіть користувачам-початківцям. Вона містить багато інструментів для проектування приміщень..

У цій програмі для візуалізації інтер’єру можна:

– побудувати макет кімнат за точними розмірами,

– додавати будь-яку кількість поверхів,

– встановлювати двері, вікна, сходи та міжкімнатні перегородки,

– виконувати обробку, в тому числі, використовуючи власні текстури,

–  додавати меблі із вбудованої бібліотеки, налаштовувати її параметри та матеріали, 

– складати кошторис на ремонт.

     У цій програмі для створення дизайну кімнати є режими 2D, 3D, «Віртуальний візит» та «Фотореалізм» для перегляду результатів, також ви знайдете зручний вбудований інструмент для розрахунку кошторису на ремонт.

 

  1. 3Ds Max і для чого він потрібен.

   Безперечно, огляд 3Ds Max не буде повноцінним, якщо не розповісти про сферу застосування програми. Нижче ми перерахуємо сфери, в яких додаток виявиться найбільш корисним:

– 3D моделювання та візуалізація архітектурних об’єктів;

– Візуалізація та дизайн інтер’єру;

– 3D моделювання для комп’ютерних ігор;

– Багатопрофільний дизайн;

– Рекламна анімація;

– Художня анімація та створення спецефектів;

– WEB-дизайн та комп’ютерна графіка.

     Така багатопрофільна програма, як 3Ds Max може використовуватися в різних цілях і не обмежена перерахованими сферами. Тим не менш, це найпоширеніші області, в яких програма не тільки найчастіше використовується, але і для яких найкраще підходить.

 

  1. CorelDRAW – це програма, яка є графічним редактором. Вона працює із векторними зображеннями, дає можливість створювати унікальні шаблони. Користувачі роблять контури, складають схеми, малюють логотипи.

     Отже, про можливості програми для дизайнерів CorelDRAW.

Програма використовується дизайнерами для різних цілей:

– обробка зображень;

– проектування меблів;

– створення візуального контенту;

– начерки для зображення;

– моделювання об’єктів.

    Великим плюсом даного програмного забезпечення є те, що з кожним оновленням з’являться все більше можливостей, більше інструментів, спецефектів, що дає користувачу можливості для творчості в необмеженому ресурсі.

 

  1. Adobe Photoshop Lightroom — графічна програма  для роботи з цифровими фотографіями. Може використовуватися для «проявки» «цифрових негативів»,, ретушування фотознімків і організації їх каталогу.

     До можливостей програми включається:

–  корекцію кольорів, кривих,

–  тонування,

–  виправлення спотворень лінзи,

–  обтинання зображення,

– накладання градієнтів,

– видалення ефекту червоних очей.

   Adobe Lightroom дозволяє прискорити роботу з обробки фотографій, використовуючи для цього пресети, що одразу виконують низку редагувань, таких як стилізація знімку під старовину.

 

  1. Adobe Photoshop – це важливий інструмент для дизайнерів, веброзробників, фотографів, креаторів контенту та багатьох інших професіоналів.

 Його широко використовують для:

– редагування зображень,

– ретуші,

– створення композицій зображень, макетів тощо. 

     Використовуючи ті самі навички та інструменти програми, можна розробляти дизайн різних типів продуктів або створювати новий цифровий контент. Зокрема, дизайн відіграє важливу роль у сфері маркетингу. Він залучає аудиторію до продукту, забезпечує візуальну комунікацію з нею. Хороший унікальний дизайн вирізняє продукт, робить його відмінним від інших. 

     Існує дуже багато ПЗ для дизайнерів, одне складніше у використанні, інше менш складне, але кожна програма має свою сферу застосування і вже користувачу вирішувати, яку саме програму він хоче встановити на свій пристрій та користуватись у майбутньому.

     Наші фахівці ItService, зі своєї сторони, професійно нададуть Вам консультацію чи сумісне обране програмне забезпечення з можливостями Вашого пристрою, також допоможуть з його модернізацією у разі необхідності. Ми легко впораємось з найскладнішими завданнями, адже маємо величезний досвід по встановленню, видаленню та перевстановленню різноманітних програм, а також по ремонту та сервісному обслуговуванню комп’ютерної техніки.

     І основне – ми гарантуємо 100% працездатність встановленого програмного забезпечення нашими фахівцями. Замовлення приймаємо за телефонами вказаними на нашому сайті!

Вызвать мастера​

    Викликати майстра