Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Все про відеокарту та заміну відеокарти на ноутбуці?

Все про відеокарту та заміну відеокарти на ноутбуці?

видеокарта для ноутбука

Відеокарта – значущий елемент будь-якого ноутбука. Потужність відеокарти, а також її продуктивність впливає на роботу всього пристрою, а також від цих параметрів залежить можливість підтримки розвинених ігор та ресурсомістких програм. У нашій статті фахівець ITService проведе порівняння відеокарт для ноутбуків та розповість Вам детальніше про заміну відеокарти в ноутбуці та відповість на запитання, чи варто це робити самостійно.

Відеокарта для ноутбука – простими словами, що це таке?

До основоположних компонентів ноутбука відносять таке:

  • постійна пам’ять
  • оперативна пам’ять
  • процесор
  • відеокарта

Графічна карта входить до топ важливих складових компонентів ноутбука. Головне завдання відеокарти у складі ноутбука-це виведення на дисплей графічної інформації. Ви дивитеся фільм, граєте в комп’ютерну гру або працюєте з новим додатком по монтажу відео: все, що ви бачите перед собою – робота відеокарти, якщо вона не функціонує – картинка на екрані не відображатиметься.

Порівняння відеокарт для ноутбуків, які відеокарти бувають?

Існують широке розмаїття класифікацій відеокарт. В даному випадку ми розглянемо вид класифікації, що ґрунтується на ступені інтеграції відеочіпа з центральним процесором. В основу цієї ознаки покладено поділ відеокарт на два типи: інтегровані та дискретні.

Об’єднані або інтегровані відеокарти – це тип графічного рішення, який по суті поєднаний з процесором і не має власної відеопам’яті, натомість використовується оперативна пам’ять пристрою.

Недоліки такого інженерного явища є колосальними. Даний тип відеокарт має повільну роботу, при цьому сповільнюється робота всього пристрою, тому має низький рівень продуктивності. З переваг, які мають інтегровані відеокарти це: низька ціна, низький рівень тепловиділення і шуму, і низький рівень енергоспоживання.

Відеокарти дискретного типу або дискретна відеокарта – це індивідуальний та окремий компонент ноутбука. Такий тип відеочіпа оснащений власною відеопам’яттю, що відрізняється швидкістю, також має окрему систему живлення та охолодження. З мінусів даних відеокарт: дорожнеча, вони часто перегріваються, мають високий рівень шуму і мають високий рівень енерговитратності. Висока графічна продуктивність покриває всі мінуси цього типу відеокарт. Ви можете з легкістю встановлювати важкі тривимірні ігри та працювати зі складною графікою.

Заміна відеокарти у ноутбуці

Якщо Ви хочете замінити відеокарту самостійно, перша порада від компанії ITService – не намагайтеся робити це! Даний тип робіт має специфічний характер і недосвідчені руки можуть серйозно нашкодити Вашому пристрою, аж до повного припинення роботи ноутбука.

Якщо Ви помічаєте, що є проблеми з відображенням на екрані зображення, віднесіть його до сервісного центру. Перше, що зробить майстер, це визначить, який тип відеокарти встановлений у вашому ноутбуці.

Якщо у Ваш ноутбук встановлено інтегровану картку, то необхідно зробити заміну всього чіпсету або інтегрованого блоку. З технічної точки зору це можливо, але лише у сервісному центрі. У Дніпрі Ви можете звернутися до ITService, де є все необхідне обладнання для розпаювання плат. Також для заміни буде потрібно чіп-аналогічний тому, що у Вас було встановлено.

Дискретний тип відеокарт піддається заміні, але необхідно з’ясувати важливий аспект, де розміщується графічний чіп. В даному випадку може бути три варіанти:

  • відеокарта розміщена на окремій платі,

видеокарта

  • відеокарта впаяна в материнську плату

дискретная видеокарта

  • також є варіант підключення відеокарт з usb type С до ноутбука.

видеокарта для ноутбука

Перший варіант немає широкого застосування, такий тип дискретних відеокарт використовували років 15 тому. Другий та третій варіант відеокарт актуальні у використанні.

У нашій практиці був випадок, коли користувач намагався самостійно зробити заміну відеокарти, у результаті він пошкодив шлейф, як наслідок – додаткова проблема. В іншому випадку користувач неправильно підібрав карту, і вона була несумісна з іншими компонентами системи. І в першому та в іншому випадку клієнти зверталися до нашої компанії для усунення цієї проблеми.

Для того, щоб бути впевненим у тому, що Ваш ноутбук прослужить довго та ефективно, звертайтесь до сервісного центру. ITService має великий досвід роботи в цьому напрямку та здійснить апгрейд Вашого пристрою з максимально вигідними для Вас умовами. Наші фахівці зроблять не лише якісно заміну відеокарти, але й оберуть оптимальну для Вас графічну картку з високою продуктивністю та за доступною ціною. 

Вызвать мастера​

    Викликати майстра