Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Як доглядати за екраном ноутбука?

 Екран ноутбука, це мабуть найвразливіша його частина. Дуже важливо правильно доглядати за монітором, щоб уникнути пошкодження екрана.Навіть в самому чистому приміщенні пил буде припадати на електроніку через статичну електрику – під час роботи пил просто притягується. А ще, додавши до пилу сліди відбитків пальців, частинки їжі, бризки напоїв, якщо користувач надає перевагу роботі, де «все включено». Тоді отримаєте чудовий шар бруду, прибрати який одним рухом не вийде. Всі види забруднення екранів призводять до погіршення якості переданого ними зображення. Звичайні ганчірки і серветки для цього не підійдуть, тут необхідні спеціальні засоби для чищення. В іншому випадку можна пошкодити чутливу поверхню або залишити розводи.

 

Чим протирати екран ноутбука?

 

     Ідеальний варіант, що збереже стан Вашого монітора “як новий” – це користуйтесь щоразу серветками з мікрофібри. Цей матеріал зроблений на основі тонких волокон, які в сотню разів менше людської волосини. Вони буквально притягують до себе бруд з поверхні, що очищається.

Зверніть увагу, мікрофібра має різну довжину ворсу:

 • з довгим ворсом – добре прибирає пил в приміщенні і миє вікна та дзеркала;
 • з коротким ворсом або без нього – чистить скляні і хромовані поверхні.

     Такі серветки прослужать вам не один рік і найкраще підійдуть для очищення дисплея ноутбука, так само ними можна протирати окуляри, оптику, об’єктиви фотоапаратів, CD диски та екрани телевізорів.

Чим не варто протирати екран ноутбука?

     Ніколи не протирайте екран монітора спиртом, засобами для чищення вікон, ацетоном, пральним порошком, содою, – краще використовуйте їх за прямим призначенням. Цими підручними засобами Ви пошкодите спеціальне покриття антивідблиску, яке містить кожен сучасний екран, і екран покриється великою кількістю подряпин чи тріщин.

     Запам’ятайте! Не можна використовувати для очищення паперові серветки. Такі серветки часто містять волокна деревини, які можуть пошкодити чутливу поверхню дисплея. Те ж стосується грубої тканини, рушників і поролонових губок.

Як правильно чистити екран ноутбука?

 • Перш, ніж протирати монітор ноутбука, вимкніть екран. Так простіше помітити сліди бруду і пилу.
 •  Найкраще придбати спеціальний засіб для техніки та м’які безворсові серветки, мікрофібру, щоб при витиранні не подряпати екран.
 •  Засоби наносити одразу на екран не рекомендується, можна не розрахувати кількість і частина просто затече під корпус. Краще нанести засіб на серветку!
 • Зніміть пил з екрану, притримуючи рукою верхню кришку. При очищенні не натискайте з силою на дисплей, щоб не пошкодити покриття. Якщо екран сильно забруднений, краще повторіть вологе очищення.
 • Для очищення стиків між дисплеєм і корпусом використовуйте ватну паличку.
 • Тільки після повного висихання поверхні можна включати монітор знову.

     Важливе! Візьміть собі за правило, протирати екран ноутбука від забруднень хоча б раз у місяць!

     Важливі рекомендації:

 • Не піднімайте ноутбук, тримаючи за верхню кришку;
 • не закривайте його різким рухом, щоб не з’явилися биті пікселі (яскраві цятки);
 • не торкайтеся до екрану пальцями рук або іншими предметами, щоб не подряпати поверхню;
 • не кладіть на ноутбук важкі предмети, щоб не пошкодити матрицю зсередини.

      Дотримуйтеся цих правил і ваша техніка порадує вас яскравим і насиченим зображенням не один рік. Дбайливе ставлення до Вашої техніки продовжить термін її експлуатації якнайдовше. 

      Якщо у Вас все таки є потреба заміни екрану ноутбука через зношеність чи іншу поломку звертайтесь в ITService. Заміна екрану ноутбука тільки на перший погляд видається нескладною. Конструкція ноутбука може бути дуже непростою, тому некваліфіковане втручання може призвести не тільки до втрати дрібних запчастин, а й до пошкодження інших частин ноутбука. Фахівці ITService завжди професійно та швидко справляться з  будь якою проблемою. Рекомендуємо здійснювати заміну екрану ноутбука у професіоналів своєї справи!

 

Вызвать мастера​

  Викликати майстра