Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Заміна блоку живлення:  що потрібно врахувати?

     У багатьох користувачів ноутбуків виникала потреба заміни блоку живлення, тому що батарея ноутбука не заряджається. Причому, така проблема може виникнути як у техніки, яка вже була довгий час у використанні, так і у майже нової техніки. Деякі користувачі, керуються тим, що блок живлення – це розхідний матеріал, просто замінюють його на новий. Та варто, для початку, розібратись у першопричині чому не заряджається ноутбук, так як причин може бути безліч. Це і технічні проблеми, і проблеми системного характеру, або ж механічні пошкодження. Вирішення окремих проблем може потребувати звернення в ITService, де саме фахівець зможе професійно їх усунути. Адже саме основне – це правильно ідентифікувати проблему!

 

    Розглянемо самі типові ситуації, чому не заряджається батарея( блок живлення) у ноутбука:

 

  • Блок живлення підключений, але ноутбук не заряджається.

      Це одна з найбільш популярних ситуацій серед користувачів – ноутбук працює від мережі, блок живлення встановлений коректно, але сам ноутбук ніяк не реагує на зарядку. Також при наведенні на іконку, що показує рівень заряду, виводиться повідомлення: “ Підключено, не заряджається” 

Така проблема навряд чи може ховатися в несправностях на рівні програмного забезпечення, швидше всього проблема у самій батареї ( блоку живлення) . 

 

  • Батарея ноутбука не заряджається повністю.

     Є випадки, коли батарея ноутбука підключена, але не заряджається повністю. На відміну від того, коли заряду взагалі немає, в даному випадку пристрій заряджається, але не до повного заряду. Крім того, значно зменшується час роботи пристрою від батареї. Наприклад, ноутбук, який працював раніше 4-5 годин на одній зарядці, а тепер почав працювати не більше 30-40 хв. Тобто, батарея втратила свою ємність з часом. У кожного виробника є кількість циклів заряду батареї, потім вона виходить з ладу. Завітайте до наших фахівців в ITService, де Вам допоможуть грамотно підібрати новий блок живлення.

 

  • Не заряджається нова батарея.

     Нечасто, але і таке буває. Особливо, якщо Ви займались вибором та заміною блоку живлення самостійно і без попередньої консультації фахівця. У цьому випадку, основне – це перевірити чи співпадає маркування на старому блоку живлення та новому. Якщо ж усе маркування співпадає, а батарея не заряджається – Ви завжди можете звернутись до наших фахівців для діагностики та встановлення причини несправності.

     Важливо знати, що акумуляторна батарея, особливо, якщо вона нова, дуже рідко виходить з ладу, крім випадків, звісно, коли вона піддавалась механічному впливу. Тому, 9 із 10 випадків, відсутність заряду батареї Вашого ноутбука – це проблеми виключно програмного характеру, або швидше за все поломка в адаптері чи його роз’ємах.Потрібно поспостерігати, чи при включенні в розетку, загоряється світловий індикатор, оскільки зазвичай адаптер оснащений таким світловим індикатором. Якщо не загоряється – явно, що проблему потрібно шукати саме тут.

    А ще можуть окислитись чи вийти з ладу контакти блоку живлення чи на ноутбуці. Ці та інші проблеми швидко продіагностують наші фахівці та допоможуть Вам прийняти правильне рішення – чи потрібна покупка нового блоку живлення.

     Також хочемо зазначити, що потрібно звернути увагу на виробника зарядного пристрою. Краще віддати перевагу вживаному оригінальному зарядному пристрою, ніж китайській підробці. Тому що всі китайські зарядки максимально здешевлені, тобто там відсутні елементи, які захищають пристрій, фільтрують скачки напруги електромережі, поганої якості шнури та якість корпусу. Це можна відчути, взявши в руку оригінальний пристрій і копію – вони будуть відрізнятися по вазі. Але орієнтуватись тільки на вагу не варто, тому що китайці і тут навчились обдурювати і інколи всередину додають якісь сторонні предмети для ваги.

     Також деякі фірми мають захист і можуть не заряджати ноутбук, якщо під`єднано не оригінальний зарядний пристрій, наприклад фірма HP і DELL. Якщо під HP придумали як обходити захист, то для DELL повинен бути спеціальний чіп DALLAS в якому прошито ID зарядного та його потужність.

 

     Хочемо звернути увагу на штекер зарядного пристрою.

     Штекер повинен відповідати фірмі і моделі ноутбука. Кожен виробник ноутбуків має свої стандартні гнізда для під`єднання зарядного пристрою, у кожної фірми є по декілька різновидів “стандартних” штекерів. Рідко зарядні для однієї фірми можуть підійти для іншої фірми.

     Наші фахівці ITService завжди раді Вам допомогти консультацією з підбору нового блоку живлення, також провести його заміну. У нас Ви отримаєте – вичерпні відповіді на всі питання, які хвилюють, а також професійний ремонт та обслуговування Вашої техніки. 

Вызвать мастера​

    Викликати майстра