Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Захист Вашого комп’ютера

Захист Вашого комп’ютера

Защита компьютера и ноутбука от вирусов

Сьогодні висока небезпека проникнення вірусного програмного забезпечення в домашній або офісний комп’ютер. Тому видалення комп’ютерних вірусів — дуже популярна послуга. Сучасне суспільство в контексті технологій розвивається рекордними темпами, все йде в «онлайн». Одним із наслідків цього є активізація різних хакерських груп та розробка нових вірусних програм. Встановлення антивірусу – це, звичайно, правильно, але далеко не завжди такий крок є панацеєю. Профілактика та видалення вірусів силами фахівців сьогодні стало нормою у повсякденному житті.

Видалення вірусів вдома

Найбільш ефективне вірусне програмне забезпечення саме тому і небезпечно, що здатне успішно ховатися від стандартної антивірусної перевірки. Але не завжди є можливість транспортувати громіздкий стаціонарний ПК або навіть ноутбук до сервісного центру. Тому IT Service пропонує:

  • діагностику, здебільшого це можливо дистанційно;
  • якщо проблема зависань та гальм ПК пов’язана саме з вірусами – здійснення професійного чищення комп’ютера від сміття та вірусів;
  • після закінчення процедури – повне тестування комп’ютера.

Крім того, професійний майстер дасть консультацію щодо доцільності встановлення того чи іншого антивірусу та особливостей його експлуатації.

Компанія IT Service, виходячи з рівня професіоналізму та багаторічного досвіду, може запропонувати найвигіднішу вартість чищення комп’ютера від сміття та непотрібних файлів. Водночас проведемо повну діагностику та гарантуємо на 100% видалення вірусів вдома або в офісі. А потім повністю протестуємо роботу ПК. Крім того, при необхідності, перевіримо стан вашого комп’ютера і дамо професійні рекомендації щодо максимально продовжити термін його безперебійної роботи.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра