Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Як часто потрібно робити чистку ноутбука?

  Ми писали у нашому блозі про очищення ноутбука, коли вже виникли проблеми з роботою самого девайсу. Тепер давайте, спробуємо розібратися, а як часто потрібно робити очищення системи, щоб не виникало так званих проблем? Хочемо Вам надати певні експертні рекомендації з цього приводу, яких варто дотримуватись, щоб Ваш ноутбук працював справно і без сюрпризів.

  І так рекомендації фахівців ITservicе:

  1. Очищення системи варто робити мінімум 1 раз на рік. 
  2. Якщо у Вас є домашні тварини – рекомендуємо робити очищення кожні 6 місяців.
  3. Якщо у Вас офіс/дім розміщений близько до дороги – очищення рекомендовано кожні 6 місяців.
  4. При перших ознаках нагрівання корпусу, значному шуму вентилятора, самостійному перезавантаженню чи підвисанню операційної системи, погіршення зображення на екрані – рекомендовано звертатися при перших ознаках.

  Система охолодження ноутбука влаштована таким чином, що увесь бруд, пил, шерсть тварин  кулером затягується всередину. Це усе осідає і накопичується на лопотях кулера та радіаторі, суттєво погіршуються їх робочі характеристики. Зменшується подача холодного повітря на систему. Далі тонкий шар пилу збирається на материнській платі. Перегрівається вона не так сильно, як відеокарта, але це також може посприяти згоранню деталей. А коли вже є тут нюанс, там нюанс, то про адекватну роботу Вашого пристрою можна забути. Добре, якщо ще обійдеться без ремонту. 

  Тому варто дотримуватись рекомендацій та вчасно обслуговувати Ваші ноутбуки. 

 Очищення ноутбуку можна робити самостійно, але є ряд ризиків:

  1. Можна пошкодити чи зламати кріплення
  2. Добавити подряпин по корпусу чи екрану
  3. Можна пошкодити роз’єми та шлейфи
  4. Спалити чи пошкодити інші деталі

    Якщо Ви не бажаєте з усім цим розбиратись самостійно, вважаєте що така клопітка та нудна робота не для Вас – рекомендуємо звернутись до наших професіоналів. Фахівці ITService мають великий досвід та усе необхідне обладнання, щоб швидко і якісно здійснити очищення Вашого ноутбука від забруднень. Окрім того, професійне очищення включає в себе і ряд додаткових функції, таких як повна розбірка/збірка Вашого ноутбука, очищення системи охолодження, видалення усіх видів забруднень, змазка кулера( це збільшить його ресурс), заміна термопасти та термопрокладок, очищення клавіатури, зовнішнє очищення та повна діагностика роботи пристрою. 

    Ви можете замовити повний комплекс очищення Вашого ноутбука. Наші майстри професійно роблять свою роботу! Також дану послугу можна замовити з виїздом до Вас додому чи в офіс! Робимо усе для Вашого комфорту, гарантуємо якість та професіоналізм. Наша ITService– родина турбується про Вашу техніку, як про власну поки Ви займаєтесь своїми справами. 

Вызвать мастера​

    Викликати майстра