Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Обережно шахраї чи кому не страшно довірити свою техніку?

Нещодавно один випадок з нашої практики, клієнтка перейшла на рекламний сайт сервісного центру, який виглядав дуже сумнівно, але оскільки майстер запропонував приїхати додому і подивитися техніку, заощаджуючи свій час, звичайно ж дівчина вирішила погодитися. Чоловік, який приїхав, оглянувши комп’ютер, запропонував забрати його із собою, але ні чека, ні будь-яких інших гарантій на ремонт не було надано. Дівчина помітила недобре і відмовилася від послуг і їй пощастило. Пізніше у відгуках вона побачила, що цей сайт є шахрайським.

Це не перший випадок, адже з настанням пандемії почастішали випадки, коли шахраї беруть для ремонту техніку і не повертають її.

   Як вибрати тлумачний сервісний центр і не потрапити в руки шахрая?

Ми зібрали кілька важливих порад для Вас:

  • Уважно ознайомтесь із сайтом компанії. Проаналізуйте сайт, як довго компанія займається у цьому напрямі, який перелік послуг надає.
  • Використовуйте контакти, тільки ті, що розміщені на сайті, зазвичай у компаній не один контактний телефон, є різні оператори та акаунти в соціальних мережах.
  • Також уважно варто поставитися до відгуків у соціальних мережах, на форумах та в Google My Business.
  • Порівняйте ціни на послуги з іншими магазинами. Якщо ціна надто низька – уточніть причину. Але перш ніж зробити вибір на користь недорогих послуг нікому не відомого майстра з ремонту або вибрати сервісний центр, за нормальною ціною, вирішите для себе, скільки коштує ваша впевненість у техніці, що справно працює?
  • Компанія має надати чек на послуги та гарантію.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра