Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Алгоритм дій при затопленні Вашого ноутбука

Сучасні ноутбуки – це дуже надійна та функціональна техніка, яка вдосконалюється кожного дня. Ми, користувачі, проводимо за своїми ноутбуками дуже велику кількість часу. І це вже стало нормою, що ми дозволяємо собі випити чашечку кави чи чаю під час роботи чи гри за ноутбуком.  Іноді, саме по нашій необережності, стаються такі прикрі неприємності як пролита рідина на наш пристрій. Існує навіть статистика, яка говорить, що у такій ситуації був кожен третій користувач ноутбука хоча б один раз!

 Що ж робити в даній ситуації? 

Основна порада – це не зволікати! Якщо швидко не відреагувати, то поломка може стати досить серйозною. При потраплянні води на електричну плату виникає фізико-хімічний процес – електроліз. Елементи на материнській платі починають окислюватися.

Алгоритм Ваших дій :

  1. Негайно відключити ноутбук від електричної мережі. Так само потрібно негайно відключити від пристрою усю оргтехніку – мишу, принтер, сканер, охолоджувальну підставку чи інші гаджети. Це потрібно для того, щоб виключити можливість удару струмом.
  2. Вимкнути сам ноутбук та дістати батарею ( якщо акумуляторна – змінна батарея)
  3. Дати можливість рідині стекти, перевернувши ноутбук клавіатурою вниз.
  4. Повністю розібрати ноутбук та просушити його.

Цілком можливо, що при невеликій кількості рідини, яка потрапила всередину Вашого ноутбука та при якісному просушуванні материнської плати – Ви справитесь з цією проблемою самостійно. 

Чому потрібне якісне просушування материнської плати?

 Бо в іншому випадку може виникнути корозія елементів, коротке замикання і Ваш ноутбук повністю вийде з ладу. Хочемо надати експертну пораду: якщо у Вас немає чіткого розуміння, як розібрати Ваш ноутбук та скільки його сушити, будь ласка, – не експерементуйте! Виконайте пункти 1-3 з алгоритму дій та швидше телефонуйте в ITService

Наші фахівці – мають великий досвід даних робіт. Найчастіше, після залиття клавіатуру ноутбука доводиться замінити на нову, а все решта відновлюється! За умови, що при спробах самостійного ремонту Ви не додали нам роботи. 

Тільки провівши ретельну чистку та комплексне тестування залитого ноутбука , можлива подальша безпечна його експлуатація. Тому звертайтесь до професіоналів в ITService, ми швидко  та якісно допоможемо Вам реанімувати Ваш пошкоджений ноутбук! 

Вызвать мастера​

    Викликати майстра