Телефони:

kyivstar 096-072-25-11 
lifecell066-353-75-66

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Заміна матриці на ноутбуці

Екран ноутбука (іншими словами матриця) є однією з найбільш вразливих частин пристрою. Навіть найменший удар по екрану може легко пошкодити його. При ударі або падінні ноутбука в першу чергу страждає матриця. Бувають випадки, коли користувачі просто забувають про ручку або інший твердий предмет на клавіатурі. Після цього кришка надійно закривається, щоб наступного разу відкрити непоправні наслідки. Далі поговоримо, як розпізнати поломку, що робити далі і куди звертатися у Дніпрі за ремонтом.

Основні симптоми несправності матриці ноутбука

Деякі несправності фахівці ITService можуть полагодити без заміни деталі, проте є ряд випадків, коли матриця непоправно зламана і кращий вихід – поставити нову.  Переглянемо різноманітні симптоми неполадки і варіанти їх вирішення.

Смуги на екрані (горизонтальні або вертикальні смуги) – ознака поганого контакту з декодером (можна відремонтувати, але немає сенсу, за ті ж гроші краще замінити матрицю ноутбука, так буде надійніше);

Відсутність підсвічування дисплея. У сучасних дисплеях з LED підсвічуванням такий дефект може виявитися, якщо є проблеми зі шлейфом, який неправильно підключений або несправний. Не виключені і проблеми в роботі контролера живлення блоку підсвічування. Також можуть бути проблеми, пов’язані з виходом з ладу датчика закриття кришки, внаслідок чого відсутнє підсвічування екрану. Причин може бути багато, тому перед заміною необхідно провести точну діагностику;

Механічні пошкодження – ось остаточний діагноз і лікування – матриця ремонту не підлягає, екран замінюється.

Якщо немає механічних пошкоджень, ви можете самостійно провести первинну діагностику, підключивши зовнішній монітор до відеовходу ноутбука (якщо є). Якщо симптоми несправності зберігаються, то несправність зовсім не в матриці ноутбука, а у відеокарті або материнській платі.

Що робити, якщо виникли проблеми, пов’язані з дисплеєм ноутбука?

Насамперед потрібно розуміти, що проблеми з екраном часто виникають через механічні пошкодження, наприклад, удари або падіння, тому рекомендуємо користуватися пристроєм з обережністю. Іноді через тривале використання пристрою матриця працює некоректно. У будь-якому випадку, якщо ви виявите проблему з монітором, вам слід звернутися до сервісного центру ITService, оскільки більшість проблем неможливо усунути самостійно. Найчастіше спроба відновити працездатність пристрою лише погіршить ситуацію.

Перед сервісним обслуговуванням ми проводимо діагностику обладнання, щоб визначити несправності та причини їх виникнення. Потім спеціаліст повідомить вам про результат, і тільки після того, як ви погодитеся на ремонт, ми приступимо до роботи в найкоротший термін. І максимально оперативно виконаємо всі необхідні маніпуляції, щоб ваш пристрій працював як новенький.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра