Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Встановлення програм на macOS

Надійність, стабільність, продуктивність – такі сучасні ПК та ноутбуки від Apple. Від користувача потрібно лише гарантувати грамотне використання девайсу. Зокрема, йдеться про правильне встановлення програм на macOS, тому що від коректності роботи ПЗ залежить і стабільність функціонування всього пристрою. В IT Service можна замовити цю послугу — виконання таких завдань є однією з основних спеціалізацій. А це означає, що встановлення програм на iMac та інші аксесуари Еппл виконає досвідчений спеціаліст, і зробить це оперативно, з дотриманням усіх правил.

Встановлення програм на Mac

Маючи значний досвід роботи з девайсами Apple, рекомендуємо доручати встановлення програм mac OS X досвідченому майстру. Тому що в іншому випадку можливе виникнення непередбачених проблемних ситуацій. Ми можемо інсталювати такі програми:

  • Офісні. Є кілька найбільш затребуваних версій MS Office (2019, 2021), крім того, стандартний пакет включає кілька додатків. Під час встановлення офісу на Мак важливо забезпечити відсутність помилок, пов’язаних із сумісністю. Ставимо також Acrobat Pro для редагування файлів pdf.
  • Дизайн. Робимо установку повного пакета редакторів Adobe на Mac (Photoshop, Lightroom, InDesign, Bridge) та іншого дизайнерського ПЗ. При цьому потрібно врахувати багато факторів: модель вашого ПК, його продуктивність тощо.
  • Обробка фотографій. При встановленні фотошоп на мак необхідно забезпечити відповідність системи вимогам, крім того, визначити, яка версія потрібної програми буде найбільш оптимальна в кожному конкретному випадку.
  • Проектуванняе. Йдеться про встановлення AutoCAD на mac, а також ArchiCAD тощо.
  • Відеомонтаж. Final Cut Pro, AfterEffects та інші для професійної роботи з відео – MediaEncoder і т.д.

Незалежно від того, яке ПЗ необхідно встановити і на який пристрій ми забезпечимо повну працездатність програми.

Замовити встановлення програм на Макбук у Дніпрі.

Будь-який вид обслуговування комп’ютерної техніки обов’язково вимагає наявності як теоретичних знань, і практичного досвіду. І особливо актуальна ця теза, якщо йдеться про ПЗ. Якщо у вас MacBook – установка програм, які перераховані вище – наш профіль, ми працюємо в цій галузі вже багато років. Ви довіряєте нам свій ПК або ноутбук – а ми гарантуємо, що необхідна програма буде встановлена в повній відповідності до всіх вимог від виробника ПЗ. І, за умови правильної експлуатації користувачем, працюватиме довго, без гальм та без збоїв.

Викликати майстра

    Вызвать мастера​