Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Що потрібно знати про встановлення Windows

Трапляються випадки, коли техніка відмовляється нормально працювати, і у вас може виникнути питання, як встановити Windows, щоб не зробити ще гірше. Далі розповімо певні нюанси з правильного встановлення системи. Проте, перше, що потрібно знати про інсталяцію Windows – не все так просто і треба знати порядок дій, які треба виконати, щоб перевстановити віндовс на ноутбук. А ще не в усіх випадках дані маніпуляції допоможуть і може знадобитись допомога спеціалістів.

Коли перевстановлення Windows може бути необхідне

Які можуть бути основні причини для переустановки Віндовс:

 • комп’ютерні віруси, або шкідливі програми;
 • неправильна робота системи (наприклад через неграмотне її попереднє встановлення);
 • проблеми з жорстким диском;
 • бажання користувача перейти на більш нову версію системи;
 • після заміни жорсткого диска.

Варто попередити, що переважна більшість випадків потребують допомоги фахівця, щоб забезпечити кращу роботу вашого девайсу.

Підготовка і встановлення Windows

Перш за все, варто пам’ятати, що у процесі встановлення ви будете форматувати жорсткий диск С і тому фахівці ITService рекомендують обов’язково скопіювати важливі дані в інше місце:

 • інший жорсткий диск;
 • хмарне сховище;
 • флешка тощо.

Після того, як розібралися з копіюванням даних, варто перейти до підготовки установочної флешки (наразі це один з найпопулярніших варіантів, які використовуються для самостійної установки windows).

 1. Підготуйте флешку з об’ємом пам’яті понад 8 гб.
 2. З офіційного сайту Microsoft завантажте спеціальну програму Media Creation Tool, яка і допоможе у створенні інсталяційного носія.
 3. Запускаємо програму та вводимо необхідні дані. Одразу попередимо, що процес може зайняти досить багато часу і залежить від швидкості мережі. Іноді значно швидше викликати майстра, який оперативно виконає всі необхідні дії.
 4. Після завершення роботи програми, можна переходити безпосередньо до інсталяції

Щоб встановити систему, вимкніть ноутбук, потім, натисніть комбінацію клавіш для входу в BIOS (кнопка DEL, або варіанти – F1, F2, F8 чи F10. Потім знайдіть вкладку Boot, а в ній – Boot Menu, в якому також виберіть потрібний накопичувач. Після цього збережіть налаштування та перезавантажте пристрій за допомогою F10.

Якщо ви все зробили правильно – після перезавантаження з’явиться логотип Windows 10, а згодом – меню для вибору подальших налаштувань.

Якщо щось пішло не за планом – рекомендуємо звернутися до спеціалістів.

Встановлення Віндовс у Дніпрі

Так чи інакше, якщо ви не впевнені в своїх діях – рекомендуємо звернутися до професіоналів і замовити встановлення Windows у ITService Дніпрі. Таким чином ви збережете свою техніку і будете впевненими у результаті. 

За допомогою з перевстановленням Windows у Дніпрі звертайтеся до ITService. Викличте фахівця, який якісно і оперативно проведе діагностику системи і встановить необхідну вам версію Windows.

Вызвать мастера​

  Викликати майстра