Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Заміна клавіатури

Однією з найпоширеніших проблем y ноутбуків є поломка клавіатури. Якщо ваша клавіатура перестала працювати чи несправна, цю проблему ми вирішуємо її повною, або частковою заміною. Далі розповімо, про найпоширеніші причини поломки та що робити далі.

Що може стати причиною поломки

Засмічення клавіш. Якщо на клавіші потрапляє пил, крихти їжі, пух або інші дрібні предмети, вони можуть стати причиною того, що клавіша перестане працювати. Зазвичай, такі проблеми можна легко вирішити, прибравши з пристрою увесь бруд.

Пошкодження контактів. Клавіатура ноутбука має багато малих контактів, які забезпечують передачу сигналів з клавіш до материнської плати. Якщо якийсь з контактів стає пошкодженим або ламається, то клавіша може перестати працювати.

Проблеми зі з’єднанням. Якщо провід або з’єднання між клавіатурою та материнською платою стає пошкодженим або від’єднується, це може бути причиною некоректної роботи.

Фізичні пошкодження. Якщо ви ударили клавіатуру ноутбука, то можливо вона пошкодилась. У такому випадку, клавіши можуть перестати працювати, або ж їх натиск може стати нестабільним.

Залиття рідиною. Якщо вода, кава або будь-яка інша рідина потрапляє на клавіатуру, то це може призвести до того, що клавіші перестануть працювати або працюватимуть неправильно.

Якщо у вас виникають проблеми з клавіатурою ноутбука, то радимо звернутися до професійних майстрів ITService в місті Дніпро, які оперативно продіагностують пристрій, виявлять проблему та ліквідують її.

 Чи варто займатися самостійним ремонтом?

Заміна клавіатури ноутбука – це процес, який можна виконати самостійно, якщо у вас є достатньо знань і досвіду в ремонті електроніки. Однак, вам не рекомендується самостійно замінювати клавіатуру, особливо якщо у вас немає досвіду в ремонті техніки. Не професійна заміна клавіатури може призвести до пошкодження інших частин вашого ноутбука і, як наслідок, збільшення витрат на ремонт.

У ITService ми з радістю допоможемо вам. Ми маємо багаторічний досвід у ремонті ноутбуків різних брендів, таких як Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo та інші. Ми використовуємо тільки якісні клавіатури з офіційними гарантіями, щоб забезпечити оптимальну роботу вашого ноутбука.

Якщо у вас є проблеми з клавіатурою, чи іншими деталями – звертайтеся до нас. Ми з радістю вирішимо ваші проблеми з технікою  і зробимо все можливе, щоб забезпечити найкращу роботу вашого ноутбука.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра