Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Комп’ютерний сервісний центр у Дніпрі

Щоб техніка прослужила вам дуже довго, її потрібно грамотно доглядати і проводити належне обслуговування. А якщо вже зламалася – обов’язково звертатися до спеціалістів. Ремонт комп’ютерів у Дніпрі та їх якісне обслуговування – це спеціалізація компьютерного сервісного центру “ITService”. Далі більш детально розповімо про наші послуги.

Ремонт техники

Ремонт комп’ютерів та ноутбуків

Якщо у вас виникало питання: “Де можна замовити якісний ремонт комп’ютерів у Дніпрі?”, – то ми маємо відповідь. Звертайтеся до ITService і ми виконаємо все необхідне, щоб ваша техніка працювала справно. Ми все виконаємо на високому рівні:

У ITService працюють професіонали з досвідом понад 6 років, які використовують лише найякісніше та найсучасніше обладнання та комплектуючі. Тому можете бути впевнені – ваша техніка буде у надійних руках. Крім того, ми допоможемо зекономити ваш час – наші спеціалісти виконають ремонт пк з виїздом додому чи офісу

Обслуговування техніки

За питаннями модернізації, підключення або необхідними програмами також звертайтеся до нас. У сервісному центрі ви можете замовити:

Звичайно, більшість маніпуляцій з апгрейду ви можете зробити самостійно. Проте, доручити цю справу нашому сервісному центру – значно вигідніше. Наші спеціалісти виконають все оперативно і з гарантією якості. 

Продаж ПК та ноутбуків

Сьогодні ринок техніки пропонує величезну кількість різноманітних ПК на будь-яку потребу та забаганку. Ми пропонуємо послуги наших спеціалістів, які підберуть найкращі варіанти за вашими потребами:

Навіть з досить старого девайсу можна зробити швидким та потужним. Кожен конкретний випадок передбачає різні методи. В одних випадках потрібно додати оперативної пам’яті, в інших – замінити жорсткого диску з HDD на SSD, чи оновити систему.

Тому, якщо вам необхідний потужний б/у ноутбук у Дніпрі – звертайтеся до ITService

Ми маємо великий досвід з обслуговування комп’ютерної техніки, тому підберемо ідеальний варіант за вигідною ціною.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра